וידר

אייקון וידר מאז 1949

WIEDER

חברת וידר החברה המובילה בישראל לייצור מיטות, מיטות נוער, מיטות פלוס, מיטות מתכווננות, מזרנים במגוון גימורים וריפודים ועוד מגוון מוצרים משלימים ופתרונות שינה מתקדמים.

חברת וידר החלה את דרכה בשנת 1949 כעסק משפחתי לייצור רהיטים מרופדים תוך שימת דגש על איכות החומרים, סטנדרט טכנולוגי גבוה, עיצוב פרקטי ואיכותי לנוחות מרבית וכמובן השירות הידוע ללקוחותינו לאורך שנים.

המפעל משתרע על מתחם ענק של כעשרים אלף מ"ר באזור התעשייה של קרית חיים ומועסקים בו כ-80 עובדים, במפעל ציוד מהמתקדמים בעולם, החברה משווקת את מוצריה בלמעלה מ-100 חנויות ברחבי הארץ ובבעלותה מספר חנויות קונספט. החברה מייצאת שנים רבות מיטות גם לשוק הרחב בארצות הברית.

שלבי הייצור של מיטות הנוער ופתרונות השינה מבוצעים IN HOUSE בתחומי המפעל וכוללים: פיתוח, עיצוב ותכנון, מחלקת נגרות, מפעל מתכת, מחלקת רפדות, מחלקת תפירה וגזירה, הרכבה ומשלוחים.

חברת וידר מחוייבת ללקוחותיה הנאמנים, לשמירה על איכותם הגבוהה של מוצריה, למתן שירות מקצועי ואמין, יחס אישי וממשיכה לפתח ולהוביל את עולם השינה בישראל עם מגוון מוצרים משלימים לחווית השינה בריאה, נוחה ואיכותית במיוחד.

הוספה לסל