חברת וידר המומחים למיטות ומזרונים בע"מ (להלן: "החברה")  פועלת ומקדמת את נושא הנגישות במסגרת חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו. החברה רואה בלקוחותיה עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם מספקת החברה.

כחלק מפעולות ההנגשה, פעלנו להנגיש את המקום בו ניתן השירות, לרבות אתר האינטרנט שלנו, יידוע העובדים בדבר איסור אפליה והדרכה במתן שירות נגיש.

הנגשות כלליות: החברה פועלת להנגשת כל אזורי מתן השירות לציבור אנשים עם מוגבלות, לרבות ביצוע התאמות נגישות פיזיות, הנגשת השירות והמידע, כמו כן ביצע הארגון את הפעולות הבאות:

הנגשת השירות – בוצעו התאמות נגישות במעברים, אל מקום מתן השירות ואזורי ההמתנה, לרבות הנגשת  דלפקי השירות/הקבלה, הקופות, המעליות ושירותי הנכים, כמו כן הוצבו שלטי אזהרה והכוונה למקומות אלו.

עזרים לכבדי שמיעה – בחברה קיימים מכשירי עזר לכבדי שמיעה מסוג "לולאת השראה" על מנת לאפשר ללקוחות עם מוגבלות בשמיעה, לשמוע ולהבין את דברי נותן השירות, תוך סינון רעשי רקע והפרעות אקוסטיות.

שירותי נכים – בשטחי הארגון מוצעים שירותי נכים המותאמים ללקוחות עם מוגבלות.

הדרכות והכשרות – עובדי הארגון נותני השירות, עוברים הדרכות והכשרות מעט לעת, כנדרש בחוק לצורך מתן שירות נגיש.

נהלי שירות נגישים – עודכנו ורועננו נהלי השירות שלנו לרבות סיוע לאנשים עם מוגבלות במילוי טפסים, סיוע בליווי, הכנסת כלבי  נחייה לתחומי הארגון, פטור מתור ועוד. בנוסף הנגשנו את המוקד הטלפוני של הארגון, בוצעו התאמות נגישות בדרכי התקשרות חלופיות לטלפון (דוא"ל, מסרונים וכו'). 

חניות נכים ודרכי גישה למקום – לרשות לקוחותינו המגיעים ברכב נכים, קיימות חניות נכים מוסדרות בחניונים, הונגשו דרכי הגישה, מפתני הכניסה והדלתות.

פרטי הסניפים

שם הסניף*

כתובת

שילוט והכוונה

ריהוט נגיש

מערכת שמע

שירותי נכים

חניות נכים

כניסה נגישה

קריית חיים

האצטדיון 7

כן

כן

כן

כן

כן

כן

חיפה

שיבת ציון 40

כן

כן

כן

מבנה היסטורי

כן

כן

ראשון לציון

משה לוי 11

כן

כן

כן

כן

כן

כן

* הסניפים ממוקמים בקומת הכניסה.

הנגשת אתר האינטרנט – ראו הצהרת נגישות באתר.

רכז נגישות

כחלק מפעולות ההנגשה, מינתה החברה רכז נגישות אליו ניתן לפנות בכל שאלה בנושא הנגשת השירות.

יחד עם זאת, במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו' ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אל רכז הנגישות שלנו לפי

הפרטים הבאים:  גב' קרן וידר, תפקיד: רכזת נגישות, טלפון 04-8470700, פקס: 04-8401084, דוא"ל: keren@wieder.co.il‏

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. 

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והסביבה כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בהם  עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.
נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח.

אמצעי קשר נוספים: פניה באמצעות טופס "צור קשר" באתר הבית שלנו, פניה באמצעות הדואר:

לכתובת האיצטדיון 7, קרית חיים 26248.

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 01/07/2021

הוספה לסל