מארחים בכיף – כל מה שצריך לדעת על ספות אירוח

אירוח חברים ובני משפחה לא חייב להיות מלחיץ, גם אם חסר לכם מקום. כך, כשהחמות באה לעיר, כשחבר קופץ בלי התראה ללילה, או שהילד שלך לא מוכן לקום מהספה למיטה – ספת שינה יכולה להיות רהיט אשר מציל את המצב בשביל אותם אורחים ליליים. אנחנו ממליצים לבחור בספות אירוח יפות אשר ייראו נהדר בסלון, בחדר אורחים או במשרד הביתי – בקיצור, כל מקום בו אתם בוחרים להלין את האורחים שבאים אליכם.

 

מגוון ספות

ספות שינה מגיעות במגוון רחב של סגנונות וצורות. הסגנון המתאים ביותר עבורך יהיה תלוי בעיקר בחלל ובעיצוב הקיים של הבית וכמובן בהעדפותיך האישיות. אנו ממליצים למדוד את החלל שלך כדי להבטיח שלא רק שאותן ספות אירוח או ספות נפתחות יתאימו בצורה מושלמת, אלא תוכל להכניס את אותן ספות נפתחות שבחרת דרך משקופי הדלת שלך לתוך הבית. להלן הסוגים הנפוצים ביותר של ספות נפתחות:

 

1. ספה מיטה:

ספות מיטה כוללות ספה מתקפלת ויוצרת מיטה ללא מזרון נוסף או צורך להסיר כריות ספה. הם האפשרות החסכונית והנוחה ביותר במקום להתעסק במיטה נפתחת או מגוון מזרונים אשר זרוקים ברחבי הבית. ספה מיטה מאפשרת להלין זוגות או בודדים אשר מעוניינים להתארח.

 

2. ספת נוער

פתרון נוסף לאירוח הוא ספת נוער. מדובר בשילוב בין ספה למיטה, אבל באופן שחוסך מקום ומייצר נוחות בצורה משמעותית. ספת נוער עונה על צרכים פונקציונאליים ועיצוביים. השוני בין מיטה לספת נוער הוא באופן הפתיחה. בעוד מיטה תופסת מקום רב ויש קושי רב בארגונה, ספת נוער יכולה להסגר ולהקנות לחדר נראות אחרת. מדובר במודולריות הכרחית, במיוחד כאשר רוצים לייצר חלל גדול יותר.

 

3. ספות נשלפות

בספות נשלפות יש מזרון אמיתי מאוחסן בפנים. לאחר הסרת הישיבה, מושכים בידית כדי להפוך את הספה למיטה אמיתית. מיטות אלו דורשות יותר מקום מאשר המקבילות עליהן דיברנו עד כה. ולכן, כשמדובר בספות אירוח אנחנו ממליצים על ספות נפתחות מסוג ספה מיטה או ספת נוער.

 

לסיכום

חברת וידר היא החברה מובילה בישראל לייצור מיטות מזרונים במגוון גימורים ואף ספות. אנחנו ממליצים לכם לבקר באתר שלנו ולמצוא מגוון אפשרויות למיטות ומזרונים אותם אנחנו מספקים. במיוחד, אנחנו ממליצים לכם להסתכל על ספות נפתחות אשר יתאימו לצורכם ולאורחים אשר באים להתארח אצלכם. לדעתנו, לא צריך להתפשר על נראות באירוח ולכן כדאי לכם להשקיע בספות אירוח אשר יותירו את ביתכם מרשים.

ספות אירוח
הוספה לסל